کد جایزه بازی کلش آف کلنز – آپدیت تیر 1400

بازی کلش آف کلنز بیش از ده سال عمر دارد و اگرچه از روزهای اوج خود فاصله گرفته اما همچنان به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های موبایل شناخته می‌شود. بازی Clash of Clans در لیست 50 بازی در حال رشد گوگل پلی و اپ استور اپل قرار دارد و به نظر می‌رسد که گیمرهای موبایل در حال برگشت به دنیای مهیج بازی هستند. اگر به دنبال دریافت الماس رایگان هستید، همراه پارسی گیم باشید تا کد جایزه بازی کلش آف کلنز را به شما ارائه دهیم. بازی Clash of Clans به دلیل ماهیت استراتژیک خود سریعاً به یکی از مهم‌ترین بازی‌های موبایل در چند سال اخیر بدل شد. اگرچه استراتژی اهمیت بسیار بالایی در بازی دارد اما آیتم‌های داخل بازی و به‌خصوص الماس که به آن «جم» هم گفته می‌شود، مهم‌ترین... نوشته کد جایزه بازی کلش آف کلنز – آپدیت تیر 1400 اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

کد جایزه بازی کلش آف کلنز – آپدیت تیر 1400

بازی کلش آف کلنز بیش از ده سال عمر دارد و اگرچه از روزهای اوج خود فاصله گرفته اما همچنان به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های موبایل شناخته می‌شود. بازی Clash of Clans در لیست 50 بازی در حال رشد گوگل پلی و اپ استور اپل قرار دارد و به نظر می‌رسد که گیمرهای موبایل در حال برگشت به دنیای مهیج بازی هستند. اگر به دنبال دریافت الماس رایگان هستید، همراه پارسی گیم باشید تا کد جایزه بازی کلش آف کلنز را به شما ارائه دهیم.

بازی Clash of Clans به دلیل ماهیت استراتژیک خود سریعاً به یکی از مهم‌ترین بازی‌های موبایل در چند سال اخیر بدل شد. اگرچه استراتژی اهمیت بسیار بالایی در بازی دارد اما آیتم‌های داخل بازی و به‌خصوص الماس که به آن «جم» هم گفته می‌شود، مهم‌ترین بخش بازی هستند. با کسب جم‌های بیشتر، قادر به پیشرفت سریع‌تر روستا‌ی خود خواهید بود و دیگر کسی امکان شکست دادن و یورش به قلعه‌ی شمارا نخواهد داشت. الماس را می‌توان توسط انجام یک سری مراحل را از بین بردن موانع به دست آورد یا اینکه از پول واقعی استفاده کرد و آن‌ها را خرید.

دریافت جم در بازی کلش آف کلنز کار ساده‌ای نیست و به همین دلیل، یک سری کدهای جایزه برای شما آماده کرده‌ایم که تعداد مناسبی الماس را به‌صورت خودکار به اکانت شما اضافه می‌کند. کد جایزه بازی کلش آف کلنز به‌صورت ماهانه آپدیت می‌شود و باید بگوییم که این کدها تست‌شده هستند و کار می‌کنند. ممکن است تعداد از کدها به دلیل استفاده بیش‌ازحد، باطل‌شده باشند که آن بستگی به‌سرعت عمل شما خواهد داشت.

کد جایزه بازی کلش آف کلنز را چطور فعال کنم؟

فعال‌سازی کدهای جایزه بازی Clash of Clans‌ بسیار ساده است و نیازی به انتقال به هیچ‌گونه سایت خاصی نخواهد داشت. کافی است مراحل زیر را دنبال کنید تا میزان مناسبی الماس به‌صورت کاملاً رایگان به اکانت شما اضافه شود.

 1. وارد اکانت کاربری کلش آف کلنز شوید
 2. به قسمت داشبورد اکانت مراجعه کنید
 3. تنظیمات را بازکنید
 4. گزینه‌ی Redeem Gems را پیدا کنید
 5. کد جایزه را وارد کنید و دکمه‌ی Get را به منظور فعال‌سازی بفشارید.

با دنبال کردن این روند، کد جایزه برای شما فعال خواهد شد و اکانت شما شارژ می‌شود. دقیقاً پس از دریافت جایزه، قادر به استفاده از آن‌ها خواهید بود و پیشنهاد می‌کنیم که از این جم‌ها به‌صورت زیرکانه استفاده کنید تا دست‌وبالتان خالی نشود.

جم کلش آف کلنز

کد جایزه فعال کلش آف کلنز

فهرستی از کدهای Promo Codes بازی Clash of Clans آماده‌شده که می‌توانید به‌سادگی فعالشان کنید. باز هم تذکر می‌دهیم که احتمال باطل شدن چندین کد وجود دارد و به همین دلیل، تمام آن‌ها را امتحان کنید.

 1. 26UZH9
 2. 66SO6D
 3. 89UYZ8
 4. 98HDW3
 5. 12LK69
 6. 325HSD
 7. 966WR1
 8. LKD86DW
 9. 85KIDSS
 10. SHALA96
 11. BUDAI363
 12. EGULA96
 13. HUDAI965

منبع: GINX

نوشته کد جایزه بازی کلش آف کلنز – آپدیت تیر 1400 اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.