طراح دنیای سینمایی مارول کارگردان هنری بازی Marvel’s Spider-Man 2 شد

بسیاری از بازی‌های محبوب ابرقهرمانی در طی چند سال اخیر روی دنیای سینمایی مارول تمرکز کرده‌اند. موفقیت بازی Marvel’s Spider-Man و استودیو اینسامنیاک گیمز باعث شد تا بسیاری از شرکت‌های دیگر مشتاق به تولید بازی از دنیای مارول شوند. دنباله مارول اسپایدرمن که سال گذشته معرفی شد؛ تحت توسعه برای پلی استیشن 5 است و طبق آخرین اخبار بازی، طراح هنری مارول به عنوان کارگردان هنری بازی Marvel’s Spider-Man 2 انتخاب شده است. در حال حاضر جزئیات بسیار اندکی از بازی اسپایدرمن 2 در دست است و تنها یک تیزر کوتاه با حضور پیتر پارکر و مایلز مورالس دیده‌ایم. شخصیت ونوم نیز در این بازی حاضر است که نقش آن توسط تونی تاد از بازیگران مشهور هالیوود بازی می‌شود. استودیو اینسامنیاک گیمز به منظور حفظ فضای سینمایی مارول در بازی،... نوشته طراح دنیای سینمایی مارول کارگردان هنری بازی Marvel’s Spider-Man 2 شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

طراح دنیای سینمایی مارول کارگردان هنری بازی Marvel’s Spider-Man 2 شد

بسیاری از بازی‌های محبوب ابرقهرمانی در طی چند سال اخیر روی دنیای سینمایی مارول تمرکز کرده‌اند. موفقیت بازی Marvel’s Spider-Man و استودیو اینسامنیاک گیمز باعث شد تا بسیاری از شرکت‌های دیگر مشتاق به تولید بازی از دنیای مارول شوند. دنباله مارول اسپایدرمن که سال گذشته معرفی شد؛ تحت توسعه برای پلی استیشن 5 است و طبق آخرین اخبار بازی، طراح هنری مارول به عنوان کارگردان هنری بازی Marvel’s Spider-Man 2 انتخاب شده است.

در حال حاضر جزئیات بسیار اندکی از بازی اسپایدرمن 2 در دست است و تنها یک تیزر کوتاه با حضور پیتر پارکر و مایلز مورالس دیده‌ایم. شخصیت ونوم نیز در این بازی حاضر است که نقش آن توسط تونی تاد از بازیگران مشهور هالیوود بازی می‌شود. استودیو اینسامنیاک گیمز به منظور حفظ فضای سینمایی مارول در بازی، یکی از طراح‌های باتجربه دنیای سینمایی مارول را جذب کرده و او در پست کارگردانی هنری به فعالیت روی بازی Marvel’e Spider-Man 2 خواهد پرداخت.

کارگردان هنری Spider-Man 2

کارگردان هنری Marvel’s Spider-Man 2

داویسون کاروالیو از ماه فوریه تابه‌حال به‌عنوان کارگردان هنری روی بازی جدید کار کرده است. او به عنوان طراح هنری در چندین پروژه مارول شرکت داشته است. وی در فیلم‌های مشهور مانند دکتر استرنج، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، ثور رگناروک و شانگ چی و افسانه ده حلقه به عنوان طراحی هنری حضور داشته است و مسئولیت او نیز بهبود فضای سینمایی فیلم و حس و حال آن بوده است. او با شرکت‌های شخص ثالث دیگر به عنوان کانسپت آرتیست کار کرده و نقش مشابهی نیز در صنعت بازی داشته است. او فردی است که رابط کاربری بازی‌هایی مانند فورتنایت و New World را طراحی کرده است.

طبق پروفایل وی در آرت استیشن و دیگر شبکه‌های اجتماعی، او مسئولیت کارگردانی هنری Spider-Man 2 را بر عهده دارد و مسئولیت او تنها به بازی اسپایدرمن نیز خلاصه نمی‌شود. او جایگزین کارگردان‌های هنری مایلز مورالس به نام‌های گرانت هولیس و گوین گولدن شده است. این دو نیز روی پروژه دیگری از دنیای مارول در استودیو اینسامنیاک کار می‌کنند. این پروژه همان بازی Marvel’s Wolverine است که طرفداران مدت‌هاست منتظر انتشار جزئیات جدید آن هستند.

داویسون کاروالیو تجربه زیادی از لحاظ هنری دارد و در اکثر پروژه‌های اخیر مارول شرکت داشته است. تجربه او می‌تواند بازی مارول اسپایدرمن 2‌ را چند پله ارتقاء دهد و باید ببینیم که او چه تغییراتی از لحاظ هنری و طراحی محیط ایجاد خواهد کرد. در حال حاضر اطلاعات اندکی از بازی Marvel’s Spider-Man‌ در دست است؛ اما معاون کل مارول گیمز گفته بود که محتوای بازی مشابه عناوین پیشین است؛ اما محتوای بیشتر و باکیفیت‌تری خواهیم دید.

منبع: GameRant

نوشته طراح دنیای سینمایی مارول کارگردان هنری بازی Marvel’s Spider-Man 2 شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.