دانلود Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike 30.1.fix.33 – بازی نقش آفرینی “سیاهچاله ها: روگ پیکسلی” اندروید + مود

Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike - سیاهچاله ها: روگ پیکسلی عنوان یک بازی در ژانر نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی NYRDS برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. پلتفرم اندروید تقریباً هر ماه شاهد حضور یک بازی جدید در ژانر پر طرفدار ماجراجویی، و به طور خاص، بازی های سبک سیاهچاله است. Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike هم یکی از همین بازی هاست که با ارائه یک گیم پلی ساده تجربه سرگرم کننده و جذابی را به ارمغان آورده است. هرچند اکثر این بازی ها به پای بازی های مثل ورکرفت نمی رسند، با این حال بازی های سبک سیاهچاله عموماً علاوه بر المان های ماجراجویی و روگ دارای المان های نقش آفرینی و استراتژیک هم هستند. این بازی ها معمولاً ساده نیستند و برای پیشروی در مراحل آنها باید زمان بگذارید و به دقت قهرمانان خودتان را انتخاب کنید. خط داستانی بازی آنچنان عمیق نیست و مانند بیشتر بازی های هم رده خودش یک داستان کلاسیک از هیولا ها و قهرمان ها است و تنها بهانه ای برای پیشروی در مراحل اصلی بازی به حساب می آید. از قرار معلوم، مردم شهر سال ها در کمال آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کردند و روزگار می گذراندند و هیچ مشکلی نداشتند. رفته رفته مردم شهر با مشکلات اقتصادی و برخی مشکلات دیگر مواجه شدند و شهر رونق و جلال خودش را از دست داد. علاوه بر مشکلات مردم شهر، ناگهان هیولا های خبیثی از سیاهچاله ها بیرون آمدند و رعب و وحشت را هم به مشکلات مردم اضافه کردند. اما قهرمانان سرزمین های پادشاهی از جاهای مختلف آمدند تا به کمک مردم و شهر بیایند و آنها را از این وضعیت فلاکت بار نجات دهند. نوشته دانلود Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike 30.1.fix.33 – بازی نقش آفرینی “سیاهچاله ها: روگ پیکسلی” اندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

دانلود Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike 30.1.fix.33 – بازی نقش آفرینی “سیاهچاله ها: روگ پیکسلی” اندروید + مود

Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike - سیاهچاله ها: روگ پیکسلی عنوان یک بازی در ژانر نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی NYRDS برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. پلتفرم اندروید تقریباً هر ماه شاهد حضور یک بازی جدید در ژانر پر طرفدار ماجراجویی، و به طور خاص، بازی های سبک سیاهچاله است. Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike هم یکی از همین بازی هاست که با ارائه یک گیم پلی ساده تجربه سرگرم کننده و جذابی را به ارمغان آورده است. هرچند اکثر این بازی ها به پای بازی های مثل ورکرفت نمی رسند، با این حال بازی های سبک سیاهچاله عموماً علاوه بر المان های ماجراجویی و روگ دارای المان های نقش آفرینی و استراتژیک هم هستند. این بازی ها معمولاً ساده نیستند و برای پیشروی در مراحل آنها باید زمان بگذارید و به دقت قهرمانان خودتان را انتخاب کنید. خط داستانی بازی آنچنان عمیق نیست و مانند بیشتر بازی های هم رده خودش یک داستان کلاسیک از هیولا ها و قهرمان ها است و تنها بهانه ای برای پیشروی در مراحل اصلی بازی به حساب می آید. از قرار معلوم، مردم شهر سال ها در کمال آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کردند و روزگار می گذراندند و هیچ مشکلی نداشتند. رفته رفته مردم شهر با مشکلات اقتصادی و برخی مشکلات دیگر مواجه شدند و شهر رونق و جلال خودش را از دست داد. علاوه بر مشکلات مردم شهر، ناگهان هیولا های خبیثی از سیاهچاله ها بیرون آمدند و رعب و وحشت را هم به مشکلات مردم اضافه کردند. اما قهرمانان سرزمین های پادشاهی از جاهای مختلف آمدند تا به کمک مردم و شهر بیایند و آنها را از این وضعیت فلاکت بار نجات دهند.

نوشته دانلود Remixed Dungeon: Pixel Art Roguelike 30.1.fix.33 – بازی نقش آفرینی “سیاهچاله ها: روگ پیکسلی” اندروید + مود اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.