دانلود نرم افزار LizardSystems Remote Desktop Audit – کنترل فعالیت کاربران متصل به سرور

LizardSystems Remote Desktop Audit نرم‌ افزاری جهت کنترل فعالیت کاربران متصل به سرور شما از راه دور می‌باشد که تمام اطلاعات مربوط به sessions سیستم ریموت در سرورهای شما را به صورت یکجا جمع‌آوری کرده و به شما نشان می‌دهد. در نتیجه به تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات و ارائه نتایج کمک خواهد کرد. به لطف ویژگی تعبیه شده در نرم‌افزار Remote Desktop Audit، با جمع‌ آوری و فیلتر کردن اطلاعات ، می‌توانید برای گزارشات ، نمودار کشیده و نتایج حاصل را به دو صورت […] نوشته دانلود نرم افزار LizardSystems Remote Desktop Audit – کنترل فعالیت کاربران متصل به سرور اولین بار در بیست اسکریپت. پدیدار شد.

دانلود نرم افزار LizardSystems Remote Desktop Audit – کنترل فعالیت کاربران متصل به سرور

LizardSystems Remote Desktop Audit نرم‌ افزاری جهت کنترل فعالیت کاربران متصل به سرور شما از راه دور می‌باشد که تمام اطلاعات مربوط به sessions سیستم ریموت در سرورهای شما را به صورت یکجا جمع‌آوری کرده و به شما نشان می‌دهد. در نتیجه به تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات و ارائه نتایج کمک خواهد کرد. به لطف ویژگی تعبیه شده در نرم‌افزار Remote Desktop Audit، با جمع‌ آوری و فیلتر کردن اطلاعات ، می‌توانید برای گزارشات ، نمودار کشیده و نتایج حاصل را به دو صورت جدولی و گرافیکی مشاهده کنید.

 

دانلود نرم افزار LizardSystems Remote Desktop Audit   کنترل فعالیت کاربران متصل به سرور

 

نرم افزار Remote Desktop Audit کمک می‌کند تا ورودهای ناموفق و دیگر رویدادهای مشکوک را که اغلب نشانه‌ هایی از حملات هکرها هستند را شناسایی کنید. حتی اگر اشکالی در شبکه رخ دهد، Remote Desktop Audit به سرعت آن را تحلیل و بررسی خواهد نمود.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Remote Desktop Audit

  • جمع آوری اطلاعات مربوط به سشن های سیستم ها ریموت از یک یا چندین هاست
  • بدون نیاز به نصب نرم افزار در سیستم های ریموت
  • استفاده از فیلتر های قدرتمند برای گزارشات سشن سیستم های ریموت جهت آسان ساختن روند تجزینه و تحلیل
  • جمع آوری گزارشات توسط سرور، کاربر، آدرس آی پی یا زمان
  • محاسبه پارامتر های اضافی برای سشن های کاربر براساس گزارشات دریافتی
  • مشاهده رویداد ها و سشن های کاربر به دو صورت نمایش گرافیکی و جدولی
  • و ..

نوشته دانلود نرم افزار LizardSystems Remote Desktop Audit – کنترل فعالیت کاربران متصل به سرور اولین بار در بیست اسکریپت. پدیدار شد.