دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack برای PC

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack برای کامپیوتر یکی از معروف‌ترین دنیاهای بناشده در بازی‌های ویدیویی، دنیای Warhammer 40K است که عناوین ویدیویی مختلفی، در سبک‌های متفاوت با محوریت این دنیا پا به عرصه وجود گذاشته‌اند. بازی‌های نقش‌آفرینی، شوتر اول‌شخص، استراتژیک و … که همگی سبک و سیاقی خشن و مهیج داشته و ما را بیشتر با این دنیای جذاب آشنا می‌کنند؛ اما محبوب‌ترین بازی‌های این سری، در سبک استراتژیک منتشرشده‌اند. بازی Warhammer 40,000: Gladius از استودیو Proxy عنوانی استراتژیک نوبتی در دنیای Warhammer است که به‌تازگی بسته الحاقی Escalation Pack نیز برای آن منتشرشده است. بازی در سیاره Gladius Prime جریان دارد. این سیاره محل خوبی برای حفاری و پیدا کردن منابع ارزشمند است که در طول زمانی که ساکنان آن در آن زندگی کردند، اشیا باستانی و... نوشته دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack برای PC

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack برای کامپیوتر

یکی از معروف‌ترین دنیاهای بناشده در بازی‌های ویدیویی، دنیای Warhammer 40K است که عناوین ویدیویی مختلفی، در سبک‌های متفاوت با محوریت این دنیا پا به عرصه وجود گذاشته‌اند. بازی‌های نقش‌آفرینی، شوتر اول‌شخص، استراتژیک و … که همگی سبک و سیاقی خشن و مهیج داشته و ما را بیشتر با این دنیای جذاب آشنا می‌کنند؛ اما محبوب‌ترین بازی‌های این سری، در سبک استراتژیک منتشرشده‌اند. بازی Warhammer 40,000: Gladius از استودیو Proxy عنوانی استراتژیک نوبتی در دنیای Warhammer است که به‌تازگی بسته الحاقی Escalation Pack نیز برای آن منتشرشده است.

بازی در سیاره Gladius Prime جریان دارد. این سیاره محل خوبی برای حفاری و پیدا کردن منابع ارزشمند است که در طول زمانی که ساکنان آن در آن زندگی کردند، اشیا باستانی و قدرتمند زیادی را در دل این سیاره یافتند که بیشتر از گذشته مبهم آن مطلع شوند؛ اما یک نیروی مرموز و باستانی در پی این کارها دوباره بیدار شد و هرج ‌و مرج را به سطح سیاره آورد. حالا فقط جنگ‌های خونین و هولناک در Gladius Prime جریان دارد.

بازی دنیایی زیبا اما خشن را در سبک استراتژی نوبتی برای شما فراهم کرده تا در آن ماجراجویی کنید. 4 نژاد مختلف معروف سری Warhammer برای کنترل در دسترستان قرار خواهد گرفت (Astra Militarum، Space Marines، Necrons و Ork). هرکدام از این نژادها فنّاوری و نیروهای مخصوص به خود را داشته و سبکی متفاوت از گیم پلی را از جانب شما می‌طلبند.

به‌جز بخش مبارزات نوبتی، ساخت‌وساز و بنا کردن ساختمان‌های نظامی و تدافعی نیز از چیزهایی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید تا در نبردها پیروز بیرون آیید. همچنین شما به طیف گسترده‌ای از نیروهای مختلف دسترسی دارید که باید با دیدی استراتژیک، آن‌ها را در نبرد فرماندهی کنید. هر نبرد متفاوت بوده و نقشه‌ای جدید برای پیروزی لازم دارد.

در بسته الحاقی Escalation Pack نیروهای جدیدی برای هر نژاد بازی اضافه شده‌اند که هر کدام قابلیت منحصر به فرد و جدیدی داشته استفاده از آن‌ها عمق جدیدی به گیم پلی اضافه می‌کند. در مجموع 9 نیروی جدید برای نژادهای مختلف اضافه شده که هر کدام مربوط به یکی از آن‌ها هستند. قابلیت‌های جدید این نیروها و تعامل آن‌ها با سایر عناصر بازی که از قبل وجود داشت، تجربه جذاب و جدیدی را در دنیای علمی تخیلی این بازی جذاب به خوردتان خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Total War: Warhammer II و Warhammer: Vermintide 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 (64-bit)
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Vulkan support (Nvidia GeForce 600 series / AMD Radeon HD 7000 series / Intel HD Graphics 500 series)
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Vulkan support with 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 series / AMD Radeon RX 400 series)
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack

نوشته دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Escalation Pack برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.