دانلود بازی Timespinner برای PC

دانلود بازی Timespinner برای کامپیوتر زمان و دست‌کاری آن امروزه سوژه مناسبی برای ساخت بسیاری از بازی‌های ویدیویی شده و هر روز شاهد عنوان جدیدی با محوریت این سوژه هستیم. ظاهراً سازندگان این طلای پنهان را به‌تازگی کشف کرده‌اند و با مانور دادن روی آن، عناوین جذاب و متعددی را خلق می‌کنند. بازی Timespinner از استودیو Lunar Ray Games عنوانی جدید و ماجرایی بوده که بر محوریت همین سوژه زمان و دست‌کاری آن طراحی‌ شده است. شما در این بازی نقش دختری به اسم Lunais را دارید که خانواده‌اش توسط یک امپراتوری بی‌رحم در جلوی چشمانش به قتل رسیده‌اند. همچنین با نابود شدن دستگاهی مرموز و باستانی به اسم Timespinner او درون یک دنیای ناشناخته اسیر شده و ظاهراً راهی برای فرار ندارد. اما Lunais قدرت کنترل زمان را داشته... نوشته دانلود بازی Timespinner برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دانلود بازی Timespinner برای PC

دانلود بازی Timespinner برای کامپیوتر

زمان و دست‌کاری آن امروزه سوژه مناسبی برای ساخت بسیاری از بازی‌های ویدیویی شده و هر روز شاهد عنوان جدیدی با محوریت این سوژه هستیم. ظاهراً سازندگان این طلای پنهان را به‌تازگی کشف کرده‌اند و با مانور دادن روی آن، عناوین جذاب و متعددی را خلق می‌کنند. بازی Timespinner از استودیو Lunar Ray Games عنوانی جدید و ماجرایی بوده که بر محوریت همین سوژه زمان و دست‌کاری آن طراحی‌ شده است.

شما در این بازی نقش دختری به اسم Lunais را دارید که خانواده‌اش توسط یک امپراتوری بی‌رحم در جلوی چشمانش به قتل رسیده‌اند. همچنین با نابود شدن دستگاهی مرموز و باستانی به اسم Timespinner او درون یک دنیای ناشناخته اسیر شده و ظاهراً راهی برای فرار ندارد. اما Lunais قدرت کنترل زمان را داشته و می‌تواند آن را به عقب برگرداند و شما باید او را برای انتقام گرفتن از این امپراتوری خبیث و تغییر سرنوشت، همراهی کنید.

سبک و سیاق طراحی دنیای بازی هنری و پیکسلی بوده و تمامی محیط‌های دوبعدی درون آن با مهارتی بالا شکل گرفته‌اند. همین موضوع زیبایی این بازی را دوچندان کرده است و باعث می‌شود تجربه شما از آن لذت‌بخش‌تر شود. گیم پلی بازی در سبک اکشن و پلتفرمر بوده و عقب و جلو بردن زمان در آن نقشی کلیدی را بازی خواهد کرد. شما با سفر به گذشته، محیط‌های متفاوتی از سرزمین را خواهید دید و بسیاری از معماهای مرموز درون آن را حل می‌کنید.

علاوه بر سلاح‌های سرد، جادوهای مختلفی در اختیار دارید که با جمع‌آوری گوی‌هایی می‌توانید آن‌ها را قدرتمندتر کنید. همچنین اژدهای کوچکی را می‌توانید تربیت کنید تا در کنار شما به نبرد با دشمنان برود. مبارزات با Boss‌ها لایه جدیدی از چالش را به شما معرفی کرده و همچنین وجود موانع و معماهای متعدد، مهارت پلتفرمر شما را به چالش خواهد کشاند. درمجموع با یک عنوان اکشن و ماجرایی جذاب روبه‌رو هستید که مملو از ماجراجویی‌های لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hollow Knight و Webbed را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Timespinner با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP
Processor: Dual Core
Memory: 1 GB RAM
Graphics: DirectX 9.0c compatible, PixelShader & Vertex Shader 1.1
DirectX: Version 9.0
Storage: 400 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

تصاویری از محیط بازی :


Timespinner Timespinner Timespinner Timespinner Timespinner

نوشته دانلود بازی Timespinner برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.