دانلود بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack برای PC

دانلود بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack برای کامپیوتر اگر از گیمرهای حرفه‌ای و علاقه‌مند به تاریخ صنعت گیم باشید، بدون شک با فرنچایز افسانه‌ای Warhammer 40K آشنایی دارید. این سری بازی که در طی سال‌های اخیر عناوین رنگارنگ و متفاوتی را به گیمرها تقدیم کرده‌اند، حال در حال گسترش بوده و شاهد بازی‌های فرعی گوناگونی در این دنیا هستیم. یکی از این عناوین که به تازگی منتشر شده، Necromunda Hired Gun نام دارد. این بازی در سبک شوتر اول شخص توسعه یافته و شما را وارد یکی از دیوانه‌وارترین دنیاهای تاریک و مخوف می‌کند. Necromunda Hired Gun به دست استودیوی کاربردی به نام Streum On Studio توسعه یافته است. یکی از قوی‌ترین قسمت‌هایی که باعث درخشش Necromunda Hired Gun شده، داستان سرایی‌اش است. شما در نقش یک... نوشته دانلود بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دانلود بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack برای PC

دانلود بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack برای کامپیوتر

اگر از گیمرهای حرفه‌ای و علاقه‌مند به تاریخ صنعت گیم باشید، بدون شک با فرنچایز افسانه‌ای Warhammer 40K آشنایی دارید. این سری بازی که در طی سال‌های اخیر عناوین رنگارنگ و متفاوتی را به گیمرها تقدیم کرده‌اند، حال در حال گسترش بوده و شاهد بازی‌های فرعی گوناگونی در این دنیا هستیم. یکی از این عناوین که به تازگی منتشر شده، Necromunda Hired Gun نام دارد. این بازی در سبک شوتر اول شخص توسعه یافته و شما را وارد یکی از دیوانه‌وارترین دنیاهای تاریک و مخوف می‌کند. Necromunda Hired Gun به دست استودیوی کاربردی به نام Streum On Studio توسعه یافته است.

یکی از قوی‌ترین قسمت‌هایی که باعث درخشش Necromunda Hired Gun شده، داستان سرایی‌اش است. شما در نقش یک مزدور بازی می‌کنید که استخدام شده تا از شر نیروهای شرور که شهر Necromunda را کنترل می‌کنند خلاص شود. علاوه بر این موضوع، تنوع خوب و قابل قبولی در مراحل و مأموریت‌های بازی قرار گرفته تا گیمرها همواره در طول جریان گیم پلی، سرگرم و هیجان زده بمانند. گرافیک بی نظیر بازی Necromunda Hired Gun یکی از جذاب‌ترین محصولات صنعت گیم در طی چند سال اخیر را به وجود آورده که نگاه کردن به آن، چشمانتان را تا انتهای بازی به خود خیره خواهد کرد.

همانند بسیاری از دیگر بازی‌های اکشن و شوتر که به شهرت می‌رسند، برای Necromunda Hired Gun نیز بسته‌های الحاقی گوناگونی منتشر شده است. نام یکی از این بسته‌ها Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack است که کلی ویژگی جدید به بازی اصلی اضافه می‌کند. اکثر این ویژگی‌ها مربوط به تغییر ظاهر اسلحه‌ها و لباس‌های شخصیت اصلی بازی بوده که جلوه‌ای تازه و جذاب به آن‌ها اضافه می‌کند و ارزش تکرار این محصول شگفت‌انگیز را بالا می‌برد. پس وقت را تلف نکرده و همین حالا به دانلود بسته الحاقی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack بپردازید.

Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack نام بسته‌ای الحاقی برای بازی Necromunda Hired Gun است که تغییرات فراوانی در زمینه ظاهر لباس‌های شخصیت اصلی و اسلحه‌های درون بازی ایجاد می‌کند. اگر به دنبال تنوعی در این اثر زیبا و بی نظیر می‌گردید، همین حالا این بسته الحاقی را دانلود کرده و بر روی بازی اعمال کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Doom Eternal و Borderlands 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1 GB VRAM, Radeon HD 7770 / GeForce GTX 560 Ti
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: 30 FPS, 1920×1080 in low.

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-bit)
Processor: AMD Ryzen 5 2600 / Intel Core i5-8600K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 6 GB VRAM, Radeon RX 5600 / GeForce GTX 1660
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
.Additional Notes: 60 FPS, 1920×1080 in epic

تصاویری از محیط بازی :


بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack

نوشته دانلود بازی Necromunda Hired Gun Spire Noble Skin Pack برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.