دانلود بازی Modern Combat 5 برای اندروید

دانلود بازی Modern Combat 5 برای اندروید بازی جدید Modern Combat 5 را یکی از بهترین و معروف‌ترین استودیوهای جهان به نام Gameloft طراحی و ساخته است. سبک بازی شوتر اول‌شخص بوده که می‌تواند برای علاقه‌مندان به سبک اکشن بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشد. نام Modern Combat تاکنون بر روی 4 بازی دیگر قرار داده شده که هرکدام توانسته‌اند با سبک و سیاق خاص خود افراد بسیاری را مجذوب و همراه سازند. در هر سری شاهد تکامل بیشتر و بیشتر گیم پلی بوده‌ایم تا جدیدترین نسخه که یکی از شاهکارهای کمپانی گیم لافت به‌حساب می‌آید. اگر بخواهیم از نظر گرافیکی بازی را قیاس کنیم باید گفت در این سبک عنوانی نخواهیم یافت. حال و هوای بازی شما را به بازی‌هایی چون Call Of Duty خواهد برد. گیم پلی بازی به‌صورت... نوشته دانلود بازی Modern Combat 5 برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دانلود بازی Modern Combat 5 برای اندروید

دانلود بازی Modern Combat 5 برای اندروید

بازی جدید Modern Combat 5 را یکی از بهترین و معروف‌ترین استودیوهای جهان به نام Gameloft طراحی و ساخته است. سبک بازی شوتر اول‌شخص بوده که می‌تواند برای علاقه‌مندان به سبک اکشن بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشد. نام Modern Combat تاکنون بر روی 4 بازی دیگر قرار داده شده که هرکدام توانسته‌اند با سبک و سیاق خاص خود افراد بسیاری را مجذوب و همراه سازند. در هر سری شاهد تکامل بیشتر و بیشتر گیم پلی بوده‌ایم تا جدیدترین نسخه که یکی از شاهکارهای کمپانی گیم لافت به‌حساب می‌آید.

اگر بخواهیم از نظر گرافیکی بازی را قیاس کنیم باید گفت در این سبک عنوانی نخواهیم یافت. حال و هوای بازی شما را به بازی‌هایی چون Call Of Duty خواهد برد. گیم پلی بازی به‌صورت اول‌شخص طراحی شده و شما در نقش سربازی ویژه مراحل و مأموریت‌ها را طی خواهید کرد. در کنار بخش تک‌نفره شاهد بخش چندنفره نیز خواهیم بود. جایی که می‌توانید به همراه دوستان مراحل را پشت سر گذاشته و یا رودرروی هم مبارزه کنید. کل بازی در شش بخش تعریف شده است هر بخش دارای چالش و مأموریت‌های مخصوص به خود خواهد بود. با پشت سر گذاشتن هر مأموریت می‌توانید سلاح ها و تجهیزات جدیدی را آزادکرده و در مأموریت‌های پیش‌رو استفاده کنید.

گرافیک بازی :

استودیوی توسعه‌دهنده سعی کرده است تا در این بخش بهترین نتیجه را برای کاربران خود فراهم سازد. شاید بی‌نظیر تنها کلمه‌ای است که می‌توان با دیدن صحنه‌های چشم‌نواز بازی به زبان آورد. همه چیز به‌صورت ویژه‌ای خوب طراحی شده. محیط‌های مختلف به‌خوبی خود را با گوشی شما مچ کرده و به نمایش در خواهند آمد. ریزترین جزئیات نیز با بهترین کیفیت در این بازی به نمایش گذاشته شده است.

کنترلر ها :

بازی‌های اکشن و اول‌شخص را به‌سادگی نمی‌توان در اسمارت‌فون‌های لمسی تجربه کرد، مگر آنکه به این کار عادت کرده باشید. اما کنترلرهای این بازی به صورتی ساخته شده‌اند که بتوانید با گذراندن چند مأموریت به آن عادت کرده و به‌راحتی مأموریت‌های پیشرو را با لذت انجام دهید. همه چیز در دسترس شما خواهد بود تا به‌راحتی دشمنان را کشته و یا از چشمان آنها مخفی شوید.

صدا گذاری :

می توان گفت بخشی از هیجان بازی های اکشن را صدا تشکیل میدهد. موزیک بازی متناسب با موقعیت‌های مختلف تغییر خواهد کرد و در مکان های مورد نیاز اکشن‌تر نیز می‌شود. صدای انفجارها و تیراندازی‌ها بسیار طبیعی و قابل باور کار شده است تا هیچ چیز در این زمینه کم نباشد.

کلیات + جمع بندی :

بخش کاراکترها دارای چهار کلاس مختلف است که با رسیدن به سطح 10 آن‌ها آزاد شده و می‌توانید از میانشان انتخاب کنید. برخی از این کلاس‌ها در بخش چندنفره کاربر دارد. اولین کلاس Recon است تمرکز اصلی مهارت‌های این کلاس بر روی سرعت، غافلگیری و مرئی بودن می‌باشد. با ارتقا یافتن در این کلاس شما می‌توانید کلیه دشمنان خود را تا شعاع پانزده متری و همچنین در بخش چندنفره بر روی رادار ردیابی کنید.

کلاس بعدی Sniper نام دارد. باید از اسم کلاس محتویات را حدس زده باشید. کاراکتر این کلاس با سلاح مخصوص تک‌تیراندازی به دشمنان حمله‌ور شده و آن‌ها را از پای در خواهند آورد. Assault کلاس دیگری است که در آن از مسلسل‌هایی با برد متوسط و همچنین نارنجک‌های مختلف استفاده می‌شود قابلیت ویژه این کلاس Berserk نام دارد که به مدت ۱۰ ثانیه میزان صدمه سلاح را ۳۰% افزایش می‌دهد و کلاس آخر Heavy است. در این کلاس می‌توانید از سلاح‌های سنگین چون شادگان و RPG Launcher استفاده می‌نمایید. امکان ویژه این کلاس جان اضافه‌ای است که به شما داده می‌شود و کشتن سربازان این کلاس نیز سخت‌تر است.

ویژگی های کلیدی بازی :

  1. مراحل مختلف و جذاب
  2. سلاح های قوی و کشنده
  3. ماموریت های سخت و نفس گیر
  4. مکان های متنوع برای انجام ماموریت
  5. بازی به صورت چند نفره
  6. گرافیک بی نظیر و چشم نواز

بازی Modern Combat 5 هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.2 از 5.0 نمره است. منتظر چی هستید؟ هم اکنون می توانید بازی Modern Combat 5 را به صورت کاملا رایگان از سایت پارسی گیم دانلود کنید.

تصاویری از محیط بازی :


دانلود بازی Modern Combat 5 دانلود بازی Modern Combat 5 دانلود بازی Modern Combat 5 دانلود بازی Modern Combat 5

نوشته دانلود بازی Modern Combat 5 برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.