دانلود بازی Metal Max Xeno Reborn برای PC

دانلود بازی Metal Max Xeno Reborn برای کامپیوتر بازی‌های نقش آفرینی ژاپنی قطعاً یکی از وفادارترین طرف‌داران تمام صنعت گیم را در اختیار دارند. قطعاً اگر از طرف‌داران این مدل بازی‌ها بر روی کنسول پلی استیشن 2 بود باشید، با فرنچایز عجیب Metal Saga آشنایی دارید. این سری که شامل تعداد زیادی بازی باکیفیت می‌شود، برای سال‌ها در حال توسعه بازی‌های جدید بوده است. آخرین نسخه‌ای که در فرنچایز Metal Saga قرار دارد، Metal Max Xeno بوده که در سال 2018 بر روی پلی استیشن 4 منتشر شد. حال پس از چند سال، شاهد این هستیم که یک نسخه کاملاً ارتقا یافته از روی این بازی با نام Metal Max Xeno Reborn بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شده است. نکته جالبی که درباره فرنچایز Metal Max وجود دارد این است که... نوشته دانلود بازی Metal Max Xeno Reborn برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دانلود بازی Metal Max Xeno Reborn برای PC

دانلود بازی Metal Max Xeno Reborn برای کامپیوتر

بازی‌های نقش آفرینی ژاپنی قطعاً یکی از وفادارترین طرف‌داران تمام صنعت گیم را در اختیار دارند. قطعاً اگر از طرف‌داران این مدل بازی‌ها بر روی کنسول پلی استیشن 2 بود باشید، با فرنچایز عجیب Metal Saga آشنایی دارید. این سری که شامل تعداد زیادی بازی باکیفیت می‌شود، برای سال‌ها در حال توسعه بازی‌های جدید بوده است. آخرین نسخه‌ای که در فرنچایز Metal Saga قرار دارد، Metal Max Xeno بوده که در سال 2018 بر روی پلی استیشن 4 منتشر شد. حال پس از چند سال، شاهد این هستیم که یک نسخه کاملاً ارتقا یافته از روی این بازی با نام Metal Max Xeno Reborn بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

نکته جالبی که درباره فرنچایز Metal Max وجود دارد این است که استایل پسا آخرالزمانی ای که این بازی‌های نقش آفرینی به تصویر کشیده بودند، حتی پیش از بازی‌های مشهور Fallout در صنعت گیم حضور داشت و بازی‌های جدیدتر سری نیز همواره به آن فضاسازی احترام می‌گذارند. بازی Metal Max Xeno Reborn که جدیدترین بازی فرنچایز است، مسیر سختی را برای تبدیل شدن به یک شاهکار کلاسیک باید طی کند. المان‌های مختلف گیم پلی نقش آفرینی ژاپنی از جمله مبارزات نوبتی و تیم شدن باشخصیت‌های مختلف در بازی وجود دارد و همچنین کلی مأموریت اصلی و فرعی جذاب برای انجام در بازی قرار گرفته است.

از نظر داستانی، Metal Max Xeno Reborn مانند دیگر بازی‌های نقش آفرینی عمل نکرده و تنها شاهد تکه‌هایی از یک داستان هستیم که در قالب شخصیت‌های مختلف روایت می‌شود. وظیفه اصلی شما این است که دنیای پسا آخرالزمانی توکیو را بگردید تا بازماندگانی را برای ساخت تمدنی تازه جمع کنید. شخصیت‌های جالبی در دنیای بازی پراکنده شده‌اند که باعث خلق موقعیت‌های جذابی شده‌اند. در زمینه گرافیکی نیز با یکی از بهتری بازی‌های سری روبرو هستیم. ظاهر کارتونی و سل شید بازی Metal Max Xeno Reborn یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که تا این لحظه، شاهد بهترین بازی نقش آفرینی ژاپنی سال هستیم.

بازی Metal Max Xeno Reborn عنوانی در سبک نقش آفرینی ژاپنی و بازسازی Metal Max Xeno است. شما در دنیایی پسا آخرالزمانی قرار می‌گیرید و وظیفه دارید تا شخصیت‌های مختلفی را در این دنیا پیدا کرده و به تیم خود دعوت کنید. علاقه‌مندان به بازی‌های نقش آفرینی ژاپنی، تجربه این بازی را نباید از دست بدهند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Stranger of Paradise Final Fantasy Origin و Chrono Cross The Radical Dreamers Edition را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Metal Max Xeno Reborn برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: 64 bit Windows 10 / 8 / 7
Graphics: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8150 3.6GHz or equivalent
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard

سیستم پیشنهادی :

OS: 64 bit Windows 10 / 8 / 7
Processor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz
Graphics: GeForce GTX 960 / Radeon HD 7950 3GB VRAM*
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard

تصاویری از محیط بازی :


بازی Metal Max Xeno Reborn بازی Metal Max Xeno Reborn بازی Metal Max Xeno Reborn بازی Metal Max Xeno Reborn بازی Metal Max Xeno Reborn

نوشته دانلود بازی Metal Max Xeno Reborn برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.