دانلود بازی Block Warriors برای اندروید

دانلود بازی Block Warriors برای اندروید سبک گرافیک پیکسلی که در کنسول‌های اولیه شاهد آن بودیم، اکنون در خیلی از بازی‌های به نام جهت طراحی محیط گرافیکی استفاده می‌شود. مجموعه بازی Lego یکی از قوی‌ترین محصولات ویدئویی است که گرافیک آن به‌صورت پیکسل طراحی شده و یا Minecraft که از همه معروف‌تر است نیز به همین شکل طراحی شده. این شکل گرافیک در میان بازیکنان، علاقه‌مندان بسیاری دارد و بد نیست گاهی وقت‌ها بازی‌هایی با این شکل را تجربه کنیم. بازی Block Warriors با داستان مهیج در جهانی پیکسلی تعریف شده است، دنیایی که در آن جنگجویان بسیاری زندگی می‌کنند و هرکدام تا پای جای برای سرزمین خود مبارزه خواهند کرد. نبرد در جهان پیکسلی برای رسیدن به بالاترین قدرت! بازی اندرویدی Block Warriors که به‌صورت آنلاین طراحی شده است، می‌تواند... نوشته دانلود بازی Block Warriors برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دانلود بازی Block Warriors برای اندروید

دانلود بازی Block Warriors برای اندروید

سبک گرافیک پیکسلی که در کنسول‌های اولیه شاهد آن بودیم، اکنون در خیلی از بازی‌های به نام جهت طراحی محیط گرافیکی استفاده می‌شود. مجموعه بازی Lego یکی از قوی‌ترین محصولات ویدئویی است که گرافیک آن به‌صورت پیکسل طراحی شده و یا Minecraft که از همه معروف‌تر است نیز به همین شکل طراحی شده. این شکل گرافیک در میان بازیکنان، علاقه‌مندان بسیاری دارد و بد نیست گاهی وقت‌ها بازی‌هایی با این شکل را تجربه کنیم. بازی Block Warriors با داستان مهیج در جهانی پیکسلی تعریف شده است، دنیایی که در آن جنگجویان بسیاری زندگی می‌کنند و هرکدام تا پای جای برای سرزمین خود مبارزه خواهند کرد.

نبرد در جهان پیکسلی برای رسیدن به بالاترین قدرت!

بازی اندرویدی Block Warriors که به‌صورت آنلاین طراحی شده است، می‌تواند بازیکنانی از سراسر جهان را در کنار هم و یا روبه روی‌هم قرار دهد تا قدرت برتر معرفی شود. برای برد در مبارزات این بازی فوق‌العاده جذاب، نیاز دارید تا استراتژی خاصی برای خود اتخاذ کنید. درصورتی‌که بتوانید با دوستان یا دیگر بازیکنان متحد شوید، بی شک قدرت بیشتری هم خواهید داشت و این هیجان‌انگیز است.

جنگجویان مختلفی در بازی تعریف شده‌اند که هرکدام با شکل مبارزه خاص خود می‌تواند در نبردهای پیش‌رو شما را همراهی کند. حالت‌های مختلفی در گیم پلی Block Warriors تعریف شده است که هرکدام به شکلی بازیکن را به چالش خواهد کشید.

  • ویژگی های کلیدی بازی :
  1. قهرمانان متنوع و قدرتمند
  2. حالت های مختلف برای سرگرم شدن
  3. بازی به صورت انلاین با دیگر بازیکنان جهانی
  4. بهترین استراتژی، پیروزی های پی در پی را به عمل می آورد
  5. گیم پلی استراتژیک و سرگرم کننده
  6. گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Block Warriors هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.7 از 5.0 است. منتظر چه هستید؟ هم اکنون می توانید بازی معرفی شده در این مطلب را به صورت کاملا رایگان از سایت پارسی گیم دانلود کنید.

تصاویری از محیط بازی :


Block Warriors Block Warriors Block Warriors Block Warriors Block Warriors Block Warriors

نوشته دانلود بازی Block Warriors برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.