دانلود Unified TV 3.14.0 – برنامه تبدیل گوشی اندروید به کنترل از راه دور!

2019-08-24
سخت افزار های نهفته در دستگاه های هوشمند اندرویدی همیشه یکی از بهترین راه های موجود برای نمایش قدرت این اسمارت فون ها می باشند؛ به گونه ای که توسعه دهندگان با ایجاد استارت اپ های خود و بهره مندی از قطعات سخت افزاری اسمارت فون ها ویژگی هایی فوق العاده را در اختیار کاربران قرار می دهند. همان طور ...

سخت افزار های نهفته در دستگاه های هوشمند اندرویدی همیشه یکی از بهترین راه های موجود برای نمایش قدرت این اسمارت فون ها می باشند؛ به گونه ای که توسعه دهندگان با ایجاد استارت اپ های خود و بهره مندی از قطعات سخت افزاری اسمارت فون ها ویژگی هایی فوق العاده را در اختیار کاربران قرار می دهند. همان طور که خود نیز آگاه هستید دستگاه هایی نظیر تلویزیون ها، ستاپ باکس ها و … دارای کنترل های از راه دور هستند و با دسترسی به آن ها می توانید به راحتی شبکه و یا تنظیمات را تغییر دهید. اما این کنترل ها ممکن است در برخی از مواقع در دسترسی ما نباشند! Unified TV عنوان یک اپلیکیشن تبدیل گوشی اندروید به کنترل از راه دور می باشد که توسط Unified Intents توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با پشتیبانی بیش از 80 دستگاه گوناگون کمک می کند تا به سادگی هر چه تمام تر هر چیزی را از راه دور کنترل کرده و تغییراتی را در آن به وجود آورید. تمام دستگاه های تحت پشتیبان در دسته بندی هایی متنوع قرار داده شده اند که در میان این دسته بندی ها می توان به تلویزیون، ستاپ باکس، کنسول های بازی، مدیا پلیر ها و … اشاره نمود. سرعت شناسایی دیوایس های مورد نظر شما بسیار بالا است و وجود ویجت های گوناگون سعی بر این شده تا هر نوع نیازی را در لحظه برطرف کنید.

نوشته دانلود Unified TV 3.14.0 – برنامه تبدیل گوشی اندروید به کنترل از راه دور! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

ادامه مطلب

© متن کپی رایت را در این بخش وارد کنید