دانلود Ink&Paper Handwrite PDF Notes 5.1.4 – برنامه طراحی و یادداشت با دست خط مخصوص اندروید

2019-09-12
یادداشت برداری از نکات و مسائل مهم را می توان یکی از فعالیت های رایج کاربران دارنده دستگاه های اندرویدی دانست. دسترسی سریع به اسمارت فون ها باعث شده است تا کاربران برای ایجاد و ذخیره یادداشت های خود از آن ها استفاده کنند و در هر زمانی یادداشت های ایجاد شده را بارگزاری نمایند. تا کنون اپ های مختلفی ...

یادداشت برداری از نکات و مسائل مهم را می توان یکی از فعالیت های رایج کاربران دارنده دستگاه های اندرویدی دانست. دسترسی سریع به اسمارت فون ها باعث شده است تا کاربران برای ایجاد و ذخیره یادداشت های خود از آن ها استفاده کنند و در هر زمانی یادداشت های ایجاد شده را بارگزاری نمایند. تا کنون اپ های مختلفی در این زمینه منتشر شده است که در این پست قصد داریم شما را با یکی از جدید ترین آن ها آشنا کنیم. Ink&Paper Handwrite PDF Notes عنوان یک اپلیکیشن طراحی و یادداشت با دست خط می باشد که توسط Francesco Paolo Torre برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. نوشتن یادداشت ها با دست خط شخصی یکی از اصلی ترین قابلیت های این برنامه محسوب می شود که حس یک یادداشت برداری لذت بخش را به صورت کامل به کاربر انتقال می دهد. 6 قلم مختلف در اختیار شما قرار دارد که می توانید آن ها را مطابق با نیاز های تان شخصی سازی کنید و یادداشت هایی با جزئیات بالا را ایجاد نمایید. در هنگام ایجاد نوت ها از اشکال هندسی و تصاویر استفاده کنید و میزان شفافیت آن ها را بنا بر نیاز شخصی خود تغییر دهید. علاوه بر این بهتر است بدانید که سیستم هوشمند این استارت اپ اجازه می دهد تا در هر زمانی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و در صورت نیاز تنها با یک اشاره آن را بازگردانید.

نوشته دانلود Ink&Paper Handwrite PDF Notes 5.1.4 – برنامه طراحی و یادداشت با دست خط مخصوص اندروید اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.

ادامه مطلب

© متن کپی رایت را در این بخش وارد کنید